Official Flex 2.5G PoE

Davey400

UniFier
12 okt 2021
1.483
2
818
163

Flexible, 8-port 2.5 GbE PoE++ switch with a 10 GbE RJ45/SFP+ combination uplink port that can be powered with PoE+++ or an AC power adapter*.
rj45_port.svg
(8) 2.5 GbE PoE++ output ports

sfp.svg
(1) 10 GbE PoE+++ input port for power / SFP+ port combo
— 57W PoE availability with PoE+++ input
— 37W PoE availability with PoE++ input
— 12W PoE availability with PoE+ input

poe.svg
196W PoE availability with optional AC power adapter*
 
Met een 10Gbps uplink is dat v.w.b. bandbreedte ook niet meer echt nodig lijkt me…
Als je dat in het kader van redundantie wilt dan is dit inderdaad niet de switch voor jou, maar gezien het prijspeil denk ik niet dat het voor veel mensen als een beperking zal worden gezien.
 
Dat ligt er maar net aan hoe je NAS er aan verbonden is. Zowel de 8 als de 16 poort PoE lite switch ondersteunen wel LACP. Het is niet alleen voor redundancy, maar ook voor throughput. Op de synology 1517+ kun je bijvoorbeeld 4 1 gig poorten bundelen. Met een 10 gig uplink zou dat best werken als je veel grote bestanden bewerkt. Ik vindt het persoonlijk dus wel een gemis op een switch met een 10 gig uplink. Anders had hij al in mijn mandje gelegen.
 
Vergeet niet dat 4x1 geen 4 is.
Een individuele client heeft meer aan één 2.5 poort dan aan 4 aangesloten poorten van 1.
 
Klopt, maar over meerdere tcp sessies is er met hogere workloads (users x data) wel een winst te halen.
Het is maar net wat je toepassingsgebied is. Ik miste het gewoon omdat op de lite PoE switches het wel aanwezig is.
En je bent natuurlijk ook afhankelijk van wat je NAS aan poorten biedt.
 
  • Leuk
Waarderingen: Davey400
Da's inderdaad wel een dingetje.
Is met 196W PoE capaciteit dan ook wel serieus krachtig en bijvoorbeeld een stuk meer dan de 120W van de USW Pro 8 PoE
Gelukkig kun je ook PoE voeden via de uplink poort.
Dat kan ook gecombineerd, dus data via de SFP, en voeding via de ethernet-uplink.

M.a.w.: ik denk dat mijn USW Pro 8 PoE binnenkort wel eens beschikbaar zou kunnen komen. ;)
 
Wat dus betekent dat als je deze switch wilt voeden via POE, dit alleen kan via de duren Enterprise Campus switches. Dus voor velen wordt het nog eens een extra €84 (eu.store) voor de voedingsadapter.

Ben zelf wat aan het rondkijken voor nieuwe 2.5G switches maar deze zal het toch niet worden ;)
 
Nee hoor, dat is niet waar.
Maar alleen met de duurste switches haal je de maximale PoE output op de poorten van déze switch.
Begin je lager bij de ingang, hou je minder aan de outgang(en) over.