Je gebruikt een verouderde webbrowser. Het kan mogelijk deze of andere websites niet correct weergeven. Het is raadzaam om je webbrowser te upgraden of een browser zoals Microsoft Edge of Google Chrome te gebruiken.
Hi! Ik heb 2 G4 Doorbellen (op verschillende plaatsen..) gemonteerd op hetzelfde tijdstip paar jaar geleden. Nu zijn bij beide bellen de knopjes doormidden gescheurd door het gebruik. Is dit te vervangen??
This is a spare button for Ubiquity DoorBell G4This needs to br printed with a resin printer and Flexible Resin, the button needs to be flexible to work.
Ik heb het zelfde gehad. Gemeld bij Ubiquity (buiten garantie!) en gevraagd voor een oplossing. Kreeg daarop een mail terug met de strekking van "wat jammer maar buiten de garantie bla bla". Hierop gereageerd dat ik van een kwaliteitsproduct van Ubiquity mag verwachten dat deze vele jaren (zeker 10jaar) zonder problemen normaal kan gebruiken. Nogmaals verzocht om dit op te lossen. Daarop kreeg ik een nieuwe deurbel en moest ik de defecte terugsturen. Heb deze nieuw in de verpakking verkocht en een Pro deurbel aangeschaft.
Deze site maakt gebruik van cookies om de inhoud te personaliseren, jouw ervaring aan te passen en om je ingelogd te houden als jij je registreert.
Door deze site te blijven gebruiken, stem je in met ons gebruik van cookies.