Microfoon gevoeligheid doorbell G4

Wimpie

Brons
UniFier
7 jun 2021
372
3
360
63
West-Nederland
Gisteravond stond er een bestelbus, ongeveer 8 meter van de voordeur, op de straat voor ons huis geparkeerd. Omdat mijn dochter dacht dat iemand bij ons in huis aan het "gluren" was, zijn we de camerabeelden gaan nakijken en daar viel mij iets op.

In eerste instantie stond het geluid uit. Na het aanzetten van het geluid hoorde we een stem, waarbij we dachten dat het mijn zoon was die aan het bellen was.

Toen viel het kwartje, de stem die we hoorde was het telefoongesprek die de vrouw in de bestelbus aan het houden was. Het gesprek was erg goed te volgen :oops:. We hebben het hier over een frisse voorjaarsavond, met aardig wat wind.

Vanuit de wet- en regelgeving ,privacy en persoonsgegevens (AVG), is dit niet wenselijk. De microfoon gevoeligheid van de doorbell G4 staat bij mij op 100%. Is het jullie ook eens opgevallen dat de doorbell G4 enorm veel geluiden tot zicht neemt?
 
  • Wow
Waarderingen: PcRene en m4v3r1ck