Unifi Camera 360 AI (niet meer EA)

Kevin89

Brons
UniFier
29 nov 2021
344
394
63
Zuid-Limburg
Hallo,

Dit is mijn eerste post op het Nederlandse Unifi forum.

Ik heb mijn oude Hikvision camera’s verkocht en stap nu over op Unifi Protect, dit na de goede ervaringen mbt Unifi netwerk. Heb de G4 deurbel en Pro’s al besteld en wacht nog op levering.

Maar voor een plek dacht ik eerder aan de dome, maar ik zie zojuist dat de 360 AI camera uit Early Access is en leverbaar (je leest het goed, een product dat leverbaar is)
Wat zijn jullie meningen over de 360 AI en misschien heeft iemand ‘m al in gebruik?

Alvast bedankt
 
Laatst bewerkt:
Camera valt me niet tegen, maar je moet er wel voor zorgen dat hem "vrij" kunt ophangen. Mooiste is als je hem op in het midden kunt ophangen dan heb je het meeste beeld van je camera.( Je kunt wel om het de hoek kijken 😜) Heb hem zelf nu onder de hoek van de dakgoot hangen en dan heb je ook een gedeelte muur de hele tijd in beeld. Ai functies zijn wel leuk maar dat heb je met G4 bullet/pro ook .