Je gebruikt een verouderde webbrowser. Het kan mogelijk deze of andere websites niet correct weergeven. Het is raadzaam om je webbrowser te upgraden of een browser zoals Microsoft Edge of Google Chrome te gebruiken.
Wat me verbaasde om te lezen in deze update. Waarom moet je een abonnement hebben voor de WAN Magic? Is dat niet gewoon allemaal gewoon thuis geregeld met de hardware en software? Was het niet zo dat de software geen abonnement zou gaan worden?
De standaard load balancing is intern in jouw hardware. Als ik het goed heb begrepen gaat WAN Magic via een externe service. Het is ook een dienst die (voorlopig?) alleen in de uS beschikbaar is.
De standaard load balancing is intern in jouw hardware. Als ik het goed heb begrepen gaat WAN Magic via een externe service. Het is. ook een dienst die (voorlopig?) alleen in de uS beschikbaar is.
Deze site maakt gebruik van cookies om de inhoud te personaliseren, jouw ervaring aan te passen en om je ingelogd te houden als jij je registreert.
Door deze site te blijven gebruiken, stem je in met ons gebruik van cookies.