Thema configurator

G3 Flex camera's

Johan De Jong

Brons
UniFier
Lid sinds
23 dec 2021
Berichten
184
Waarderingsscore
43
Punten
28
Leeftijd
60
Locatie
Lelystad
Website
www.jjcweb.nl
1/3
Thread owner
Hallo UniFi-gebruikers,

Ik heb al een tijd problemen met mijn G3 Flex-camera’s. Het probleem is dat beide camera’s voortdurend opnieuw verbinden (“reconnecting”).

Ze draaien op de nieuwste firmware (versie 4.75). Ik heb ze ook getest op een andere switch met een korte, goede UTP-kabel, maar het probleem blijft zich voordoen — ze blijven reconnecten.

Heeft iemand een idee waar dit aan kan liggen of hoe ik dit kan oplossen?

PS: Ik gebruik een UNVR met OS 5.0.16 en Protect 7.0.104. De camera die ik momenteel test, is aangesloten op een PoE-switch. Ik heb online gezocht, maar kan hier weinig informatie over vinden.

Alvast bedankt!

Johan
 
Het zou kunnen zijn dat je POE port op de switch net wel net niet de juiste spanning geeft. Let op dat je geen “passive PoE” gebruikt (die kan schade geven).

De camera werkt op 48V DC ±44–57V en het verbuik ligt gemiddeld rond de 4watt.

Welke specs heeft je switch? Je moet minimaal 802.3af voor PoE hebben.
 
Het probleem wordt op het UI forum ook al enige tijd vermeld. Ik had er een paar maanden geleden ook last van dat G3 Flex camera's een aantal keren per dag uit zichzelf gingen rebooten.
Maar dat werd met een Protect update verholpen en ik heb het niet weer gezien.
 
Terug
Bovenaan