Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Opmerking: This feature may not be available in some browsers.
Voor zo ver ik heb kunnen zien vandaag is die nog niet weg gevlogenEn Edwin woont in Groningen dus ook ver weg.
Is het evoluon nog steeds in Endhoven?
Nee hoor ik denk zo'n 15 minuten er vandaan. Maar toevallig vandaag er langs gereden op weg naar huis.marcelnooijen jij woont in Eindhoven?
Waar ben je niet echt tevreden over?Inmiddels ook de G6 Entry besteld en binnen als vervanger van mijn eufy deurbel waar ik niet echt tevreden over was. En ook de camera voor, de G6 180 is besteld, maar komt maandag binnen. Morgen echter ga ik proberen alles te installeren. Kijken hoe ver ik kom. De G6 180 volgt dan desnoods maandag.
Bewegingsdetectie is dramatico. Als iets langs komt lopen bijvoorbeeld registreert hij soms helemaal niets, of ik heb alleen nog de hak er opstaan. Daar heb ik niets aan.Waar ben je niet echt tevreden over?
Dit is altijd tijdrovend en wordt vaak onderschat. Zeker wanneer er nieuwe kabelroute in bestaande bouw moeten worden gecreëerd. Maar het eindresultaat is alle moeite waard, een stabiel en betrouwbaar netwerk. Goede Wifi kan (in mijn optiek) alleen maar gerealiseerd worden met een bekabelde backbone. Tuurlijk zijn er uitzonderingen (te grote afstand, onmogelijke routering enz) maar probeer deze te vermijden.Het was niet allemaal makkelijk, vooral het boren en de kabels overal doorheentrekken kostte veel tijd en zat niet altijd mee.
Welke problemen bedoel je precies. Ik zie zo geen plek waar ik binnen nu en een uur nog aan een andere kabel kan komen, zelfs in Eindhoven niet....Geen 100% koper is vragen om problemen als er ook PoE over de kabel moet.
Dat moet goed gaan.En ter verduidelijking, degene die ik gisteren bij de praxis heb gehaald is de Nedis Cat6, solid en shielded F/UTP.
niet proberen, gewoon doen! suc6 er mee.Top, thanks, dan ga ik het daar maar mee proberen denk ik.
Het Nederlandse Unifi Forum is het onofficiële forum voor UniFi liefhebbers. Sinds de start op 4 januari 2018 bieden we een fris en overzichtelijk platform met handige functies, een responsief design voor mobiel gebruik, tutorials en handleidingen.
Ons forum is gebaseerd op XenForo-software en bevat een Resources sectie waar gebruikers content kunnen delen en beoordelen. Op UniFi Forum blijf je altijd op de hoogte van het laatste UniFi nieuws, aankondigingen en productveiligheidsupdates. We voegen regelmatig nuttige functies toe, terwijl het forum overzichtelijk en goed gemodereerd blijft.
Disclaimer:
Dit forum is op geen enkele manier verbonden met Ubiquiti of het merk UniFi. Alle vermeldingen van producten of merken zijn uitsluitend bedoeld voor discussie en informatieve doeleinden.